Informacje

No to FRRuuu! – Herbapol Wrocław dołączył do gry

W sobotę 9 września z Bulwaru Politechniki Wrocławskiej wystartowały cztery drużyny WZZ „Herbapol” SA, biorące udział w Rowerowej Grze Miejskiej FRRuuu 2023 we Wrocławiu. Był to debiutancki start naszej firmy. Z największą liczbą punktów przyFRUnęła drużyna „Herbatniki”, która mimo dwóch przebitych dętek uplasowała się na 53. miejscu.

Data publikacji:

 

Nasi pracownicy zmierzyli się z wieloma zagadkami i wyzwaniami na stacjach tematycznych zlokalizowanych w różnych częściach miasta. W dedykowanej aplikacji uczestnicy wysyłali rozwiązania zadań i zbierali punkty na trasie przejazdu. W grze nie liczył się czas, a poprawność wykonania zadań w określonym limicie czasowym.

W Rowerowej Grze Miejskiej we Wrocławiu wystartowały 343 drużyny z ponad 100 firm. Start jednego uczestnika w rajdzie to jedno zasadzone drzewo. Poza działaniami ekologicznymi i promocją zdrowego trybu życia, podczas FRRuuu liczyły się dobra zabawa, integracja i współpraca w drużynie. Naszej reprezentacji z pewnością tych atutów nie brakowało 😉

WZZ „Herbapol” SA reprezentowały cztery drużyny:

  1. Herbatniki
     
  2. Niezłe ziółka
     
  3. Elektryki
  4. HerbaPolki

Gratulujemy i dziękujemy naszym reprezentantom za udział w grze, zaangażowanie i dobrą zabawę.

Mamy nadzieję, że poza dotychczasowymi świetnymi startami i wynikami naszych pracowników w zawodach biegowych, będziemy mieli równie silną reprezentację w innych dyscyplinach sportowych – bo jak widać po tegorocznej edycji FRRuu sportowy duch walki drzemie w pracownikach Herbapolu Wrocław!

 

 

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na stronie organizatora – KLIKNIJ