O Herbapolu

O Herbapolu

Herbapol Wrocław  specjalizuje się w wytwarzaniu produktów leczniczych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od ponad 75 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, w których łączymy osiągnięcia medycyny naturalnej oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji leków.

NOWOCZESNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom oraz ścisłej współpracy z wieloma instytutami naukowymi i wyższymi uczelniami, możemy zagwarantować, że nasze produkty są skuteczne i bezpieczne dla organizmu.

Produkujemy leki na różne schorzenia i dolegliwości.

Wszystkie leki po przejściu złożonej i długotrwałej procedury rejestracyjnej otrzymały pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, na dopuszczenie do obrotu. Ich bardzo wysoką jakość zapewnia pozyskiwanie surowców z terenów ekologicznie czystych i spełniających wysokie normy zawartości składników czynnych. Każdy etap produkcji poddawany jest rygorystycznej kontroli wg szczegółowo opracowanych procedur, w nowocześnie wyposażonych laboratoriach.

ZAUFANIE PACJENTÓW

O popularności naszych leków najlepiej świadczy fakt, iż w wielu grupach farmakologicznych należą one do najczęściej stosowanych przez pacjentów. Takie leki jak Raphacholin C, Venescin, Hemorol, Cardiol C czy Radirex znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami, na Litwie, Ukrainie, w Gruzji, Łotwie, Bułgarii, Azerbejdżanie, Białorusi, jak również w Kanadzie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nagrodami dla naszych produktów i dla firmy.