Informacje

Herbapol Wrocław wsparł akcję „Wyrolujmy Razem Raka: Rolkowy Survival”

22 października w Hali Orbita we Wrocławiu odbyła się 4 edycja wydarzenia charytatywnego Wyrolujmy Razem Raka. Rolkowy Survival to inicjatywa grupy rolkarzy, którzy łączą swoją pasję z niesieniem pomocy innym.

Data publikacji:

 

W tym roku również zbierano środki dla podopiecznych i małych pacjentów z wrocławskiej kliniki onkologicznej  „Przylądek Nadziei”. Celem zbiórki było doposażenie gabinetu fizjoterapeutycznego
w specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji. Za zebrane fundusze zakupione zostaną niezbędne narzędzia, takie jak: bezpieczne, akrylowe lustro, piłki rehabilitacyjne, hantle, drabinki i wiele innych rzeczy, niezbędnych w procesie rehabilitacji.

Wydarzeniu towarzyszyły również pokazy mistrzów, prelekcje specjalistów, loteria, kącik zabaw dla najmłodszych z animatorem i wiele innych atrakcji. Warto podkreślić, iż uczestnicy po wysiłku fizycznym mogli zregenerować siły w kawiarence, w której czekały na nich słodkości, domowe ciasta oraz pyszne herbatki owocowo-ziołowe z Herbapolu Wrocław.

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu Wyrolujmy Razem Raka za rok!

Fotorelacja z wydarzenia dostępna na stronie organizatora: www.wyrolujmyrazemraka.pl oraz www.facebook.com/wyrolujmyrazemraka.