Informacje

Rozbiegany Herbapol Wrocław w Biegu Firmowym 2023

Data publikacji:

13 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbyła się 11. edycja Bieg Firmowy pod hasłem „#CAŁEŻYCIEWBIEGU”. Zainteresowanie imprezą było ogromne – na starcie stanęło blisko 11 530 uczestników (zapisanych w dwóch formułach – Stacjonarnej i Online), prawie 2300 drużyn z 520 firm z całej Polski. W tym roku nasza firma kolejny raz uczestniczyła w tym szlachetnym wydarzeniu.

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta biegowa dla pracowników firm. Zawodnicy, pięcioosobowych drużyn, mają do pokonania dystans o długości 5 kilometrów. Głównym celem imprezy jest pomoc
i wsparcie 12 małych bohaterów Fundacji Everest
. Podopieczni to dzieci z niepełnosprawnościami, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji. W tym roku, dzięki ogromnemu zaangażowaniu biegaczy, biegaczek, sponsorów, partnerów padł rekord finansowy, zebrano – 540 423,87 zł.

Oto skład naszych drużyn:

W tegorocznej edycji, pod szyldem Wrocławskich Zakładów Zielarskich Herbapol SA wystartowały 3 mocne drużyny: 2 drużyny żeńskie i 1 drużyna mieszana.
W klasyfikacji końcowej biegu stacjonarnego sztafety mieszanej drużyna „Zabiegane Ziółka” zajęła wysokie 117 miejsce (na 947 drużyn), zaś w sztafecie żeńskiej „Drużyna Wysokiej Jakości” uplasowała się na 12 pozycji, a „HerbaPolki” na 28 pozycji (na 56 drużyn).

Gratulujemy naszym drużynom wysokich wyników i dziękujemy za zaangażowanie, sportowego ducha i wielkie serce ! Niezależnie od wyniku – najważniejsze jest zjednoczenie się w szlachetnym celu, aby pomóc małym bohaterom z Fundacji Everest.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dołożyć cegiełkę do sukcesu tej wyjątkowej inicjatywy, a nasi reprezentanci świetnie się bawili. Udział w Biegu Firmowym 2023 był dla nas nie tylko wspaniałym wyzwaniem sportowym, ale także okazja do integracji
i wspólnej zabawy.

Do zobaczenia za rok 🙂

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania 11. edycji Biegu Firmowego na stronie: biegfirmowy.pl/#aftermovie