Informacje

Aplikacja mobilna Vademecum

Z przyjemnością informujemy o powstaniu aplikacji mobilnej Vademecum Herbapol Wrocław.

Data publikacji:

Jest to kolejne nowoczesne narzędzie służące promocji naszych produktów zarówno wśród lekarzy jak i farmaceutów. Znany większości z Państwa materiał Vademecum w klasycznej  wersji papierowej ewoluował  do aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony i tablety.
Oczywiście, ze względu na charakter aplikacji i publiczną dostępność nie zapominamy o pacjentach – aplikacja przewiduje informacje także dla nich!

Aplikacja jest niewielka, poręczna i dostępna zawsze tam gdzie znajduje się jej użytkownik. Stanowi rozwiązanie dla ograniczeń wiążących się z papierowym wydaniem  Vademecum i jest nowoczesnym narzędziem, które ułatwi dotarcie do specjalistów z mniejszych ośrodków do których nie docierają przedstawiciele, zredukuje przeładowanie materiałami papierowymi a także rozpowszechni nasze produkty wśród pacjentów. Treści zawarte w aplikacji mogą być aktualizowane on-line, dzięki czemu odbiorca będzie otrzymywał  zawsze aktualne informacje.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości instalacji programu na swoich urządzeniach mobilnych, pracujących zarówno na systemie Android, jak i iOS (Apple). Obie wersje można pobrać bezpłatnie z oficjalnych sklepów systemowych. Linki do pobrania aplikacji znajdą Państwo tu pod adresem: www.herbapol.pl/aplikacja