Informacje

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA laureatem prestiżowego konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

Data publikacji:

Fot. Przemysław Keler/KPRP

21 listopada 2022 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia statuetek i certyfikatów dla firm wyróżnionych w ramach XIV edycji konkursu “Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.

Wśród laureatów nagrody kolejny raz znalazły się Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA reprezentowane przez Prezesa Zarządu – Dorotę Santorowską, Wiceprezesa Zarządu –  Tomasza Muchę i Wiceprzewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność – Dariusza Januszkiewicza.

Fot. Przemysław Keler/KPRP

Pani Prezes odebrała z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy statuetkę laureata, zaś przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotra Duda wręczył certyfikat uprawniający do posługiwania się tytułem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.

Konkurs, organizowany przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność”, promuje pracodawców wyróżniających się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.